logo خبرگزاری بورس اوراق بهادار

ارزش سهام عدالت بازهم کاهش یافت!

۲۱ آبان ۱۳۹۹ calender-icon


ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴ تومان رسید. بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش حدود ۵ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۸۳۸ تومان می‌باشد. اُفت ۰.۲ درصدی ارزش سهام عدالت در روز جاری موجب شد تا ارزش این سهام در مقایسه با روز گذشته ۲۶ هزار و ۶۵۶ تومان کاهش یابد.


بورس

ارزش سهام عدالت بازهم کاهش یافت!

بازار سرمایه امروز پس از ریزش‌های مداوم اخیر با چراغ سبز شروع به کار کرد و شاخص کل بورس تهران در لحظات آغازین بازار سرمایه با رشد همراه شد، اما با گذشت نیمه اول معاملات بازار به سمت صف‌های فروش پیش رفت به طوری که افزایش عرضه‌ها در بازار نماد‌ها را وارد مدار منفی کرد.

بازار سهام امروز سه شنبه ۲۰ آبانماه در شروع معاملات بعد از روند نزولی سه روز ابتدایی هفته حدود نیم درصد رشد کرد و به یک میلیون و ۲۲۱ هزار واحد رسید؛ اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و با کاهش ۳ هزار و ۲۵۴ واحدی در محدوده یک میلیون و ۲۱۱ هزار و ۹۰۹ واحد قرار گرفت.

نماد‌های وامید، حکشتی و جم و شتران بیشترین تاثیر منفی را بر روند شاخص کل گذاشتند و نماد‌های کچاد، کگل، فملی و نوری بیشترین تاثیر مثبت راداشتند.

ریزش بورس بر روی قیمت سهام نماد‌های حاضر در سبد سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و قیمت آنها را نیز نزولی کرد.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

بر این اساس ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴ تومان رسید. بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش حدود ۵ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۸۳۸ تومان می‌باشد.

اُفت ۰.۲ درصدی ارزش سهام عدالت در روز جاری موجب شد تا ارزش این سهام در مقایسه با روز گذشته ۲۶ هزار و ۶۵۶ تومان کاهش یابد.
منبع:

نبض بورس
برچسب‌ها:
بستن X